Menu Close
UA RU EN

Міжкімнатні двері в кухню: «ЗА» і «ПРОТИ»

Дуже часто чуємо питання від наших клієнтів: - «Чи потрібно встановлювати двері в кухню?». Зрозуміло що є дві думки: частина людей приведе масу доказів необхідності їх встановлення в цьому приміщенні, а інші скажуть, що можна зовсім обійтися і без них. Ми, виробник дверей з 19-річним досвідом роботи, на ринку м. Львова та України, дамо відповідь на це питання.

У фірмових салонах дверей, ми часто стикалися з покупцями, які під час консультацій, не погоджувались з нашою думкою про потребу встановлення міжкімнатних дверей на кухню і відмовлялись від цього. Проте, через деякий час все ж змінювали свій погляд і повертались з проханням дозамовити ще одні двері. На зміну їхнього рішення вплинуло кілька факторів:

  • перш за все це запах, який під час приготування їжі, поширюється на весь житловий простір, а це створює певний дискомфорт;
  • другим фактором стала відсутність звукоізоляції. Наведемо найпростіший приклад: в наш час господині не звикли до приготування страв при повній тиші, тому часто ставлять на кухні радіо або телевізор. Це дуже заважає людям, які находяться навколо. Поки домочадці сплять чи відпочивають, господиня на кухні може закритися і гриміти каструлями.

Єдиними плюсами тут є, тільки незначне вивільнення простору і економія коштів. Проте ці плюси все ж програють перед тими фактами, які ми описали «ЗА» встановлення дверного блоку.

Сучасною модною тенденцією в квартирах є кухні-студії, у яких відсутня стіна, що розмежовує зону приготування їжі від решти простору житла. У випадках, коли потрібно використати вітальню як спальню, наприклад, коли приїжджають родичі чи гості, суцільний простір між кухнею та вітальнею стає аж зовсім не комфортним. Так само, цей варіант є не зручним коли ви святкуєте з друзями вдома і всі порання господині на кухні та брудний посуд представлені прямо перед очима гостей. В таких варіантах, коли потрібно розумно вивільнити площу, ми можемо запропонувати альтернативу – розсувні двері (або як їх ще називають «двері-купе»), які монтуються за допомогою сучасних розсувних систем. Це найкращий варіант, тому що підійде як для людей, які схиляються до думки, що двері, все-таки, повинні бути на кухні, так і для тих кому вони не потрібні. Під час приготування їжі, для того, щоб розділити простір функціонально, Ви можете використовувати розсувні міжкімнатні двері.

Ми радимо замовляти двері одночасно в одне приміщення, у зв'язку з тим що жоден виробник не може гарантувати 100% співпадіння по кольору, якщо замовлення не виготовлялись одночасно. Навіть, якщо ви купите фарбовані білі двері, відтінок скоріше всього буде відрізнятися від білих дверей з іншої партії.

Підводячи підсумок, можна сказати тільки одне - в більшості випадків двері в кухню потрібні, тим більше, якщо мова йде про кухні-студії.

На сьогоднішній день, на ринку представлені різноманітні стилі полотен для розсувних систем. Ви можете підібрати моделі у стилі хай-тек, модерн, класика чи лофт. На нашому сайті зібрані найкращі варіанти таких розсувних дверей за помірними цінами. Обираючи той чи інший вид системи ми керувалися перш за все такими факторами як якість, довговічність і практичність.  

А якщо Ви бажаєте купити міжкімнатні двері від виробника у Львові, запрошуємо до наших фірмових салонів Фабрики дверей «ГРАНД», за адресами вул. Кн. Ольги 100В та вул. Б. Хмельницького 72. Тут можна вибрати розсувну систему та якісні міжкімнатні дизайнерські двері на будь-який смак.

Якщо ця інформація для тебе корисна, то можливо буде цікава і твоєму другові. Розшерь на Facebook!

ЯКІСНІ ПРИХОВАНІ ДВЕРІ від ФАБРИКИ ДВЕРЕЙ «ГРАНД»

Популярність прихованих дверей продовжує зростати і ця тенденція буде продовжуватися в 2022 році. Чому дизайне...

29.10.2021 г.
Читати

КУПИТИ НАКЛАДКИ НА ВХІДНІ ДВЕРІ в ДИЗАЙНІ МІЖКІМНАТНИХ

Фабрика дверей «ГРАНД» - виробник не тільки міжкімнатних шпонованих, фарбованих дверей, прихованих...

12.11.2020 г.
Читати

ДЕРЕВ'ЯНІ СТІНОВІ ПАНЕЛІ та РЕЙКИ ТМ ГРАНД в інтер'єрі.

Мода на дизайнерські тренди мінлива, проте існують елементи інтер'єру, які будуть модні у всі часи! До таких і...

01.09.2020 г.
Читати

УВАГА! ПРИХОВАНІ ДВЕРІ в НАЯВНОСТІ на СКЛАДІ - за 345 євро

Приховані двері монтуються у 2 етапи. На початковій стадії ремонту, коли муруються стіни, монтуються приховані...

13.03.2020 г.
Читати

Для чого РОЗСУВНА СИСТЕМА – ПЕНАЛ

Для того щоб зробити інтер’єр ексклюзивним та максимально функціональним Фабрика дверей «ГРАНД» пропонує велик...

13.03.2020 г.
Читати

Сертифіковані ПРОТИПОЖЕЖНІ ДВЕРІ ТМ «ГРАНД». ДВЕРІ ДЛЯ ГОТЕЛІВ.

По будівельним стандартам в місцях загального користування, громадських приміщеннях а, також, готелях та готел...

12.02.2020 г.
Читати

Міжкімнатні двері в кухню: «ЗА» і «ПРОТИ»

Дуже часто чуємо питання від наших клієнтів: - «Чи потрібно встановлювати двері в кухню?». Зрозуміло що є дві ...

07.03.2019 г.
Читати

Як правильно КУПИТИ РОЗСУВНУ СИСТЕМУ?

Сучасні розсувні системи та перегородки набирають все більшої популярності серед дизайнерських інноваційних рі...

11.01.2019 г.
Читати

Всі секрети ПРИХОВАНИХ дверей

Мода на ПРИХОВАНІ двері різко увірвалась в дизайн інтер’єрів сьогодення. Вона була продиктована, як часто це б...

09.08.2018 г.
Читати

Різниця між НАТУРАЛЬНИМ ШПОНОМ та ЕКОШПОНОМ

Щоб споживач не заплутався у різних видах покриттів міжкімнатних дверей, пропонуємо розібратися чим відрізняєт...

12.07.2018 г.
Читати