Menu Close
UA RU EN

ПРИХОВАНІ ДВЕРІ З HPL

Приховані двері з HPL-панелями найчастіше використовують тоді коли потрібно досягти найміцнішої поверхні за якою зручно доглядати. HPL – пластик- це вид декоративного покриття, який відрізняється високим рівнем зносостійкості, ударостійкістю, термостійкістю, вологостійкістю, стійкістю до хімічних розчинів та реагентів, стійкістю до вигорання та великою кількістю декорів. Ось чому цей матеріал часто використовують на дверях у медичних закладах, громадських приміщеннях чи офісах. Вартість прихованих дверей з таким оздобленням завжди буде найвищою, проте вони служитимуть вічно.

Серед декорів можна вибрати: однотонні поверхні, під деревину, під мармур та ін. Поверхня прихованих дверей з HPL- пластику може бути: глянцевою, матовою, дрібнозернистою чи крупнозернистою, а також, з фактурою дерева.

ПЕРЕВАГИ ПРИХОВАНИХ ДВЕРЕЙ PREMIUM

від Фабрики дверей "ГРАНД"

Дверне полотно
універсальне товщиною 50 мм з чвертю, має найвищу стійкість до ударів, царапин та водно-хімічних сумішей. Виготовляється разом з алюмінієвим торцем
ПРАКТИЧНІСТЬ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
можна протирати будь-якими розчинами для стерилізації чи миття зовнішніх поверхонь
ОЗДОБЛЕННЯ
велика кількість декорів дозволяє використати в любе приміщення
ІНТЕГРАЦІЯ В ІНТЕРЄР
в залежності від обраного декору дозволяє зробити акцент на двері чи навпаки відвернути увагу
МОЖЛИВІСТЬ ДВОКОЛІРНОГО ОЗДОБЛЕННЯ
можна використовувати різні виконання з обох сторін
Ціна
від 705 євро

Залишились питання стосовно
ПРИХОВАНИХ ДВЕРЕЙ

Досвідчені і професійні менеджери та дизайнери нашої компанії допоможуть Вам вибрати необхідний товар, який максимально підійде Вам і гармонійно впишеться в інтер'єр Вашої квартири, будинку або офісу. Зв'яжіться з нами і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

+38 068 662 20 02