Menu Close
UA RU EN

Як правильно вибрати міжкімнатні двері фірмових салонах Гранд у Львові.

На сьогоднішній день, міжкімнатні двері виконують не тільки функцію перегородки між кімнатами, але займають одне з ключових місць в оформленні інтер’єрів. Не випадково, виробники приділяють велику увагу дизайну, оздобленню різними текстурами покриттів та комплектації найновішими новинками фурнітури.

Проте, не можна забувати про те, що купуючи міжкімнатні двері, важливо також звертати увагу на якісні характеристики виробів. На відміну від меблів, заміна неякісних дверей набагато складніший та дорожчий процес. Перед тим, як купити міжкімнатні двері, вивчіть ключові деталі.

Вибір матеріалу. Важливо, щоб міжкімнатні двері були виготовлені з натуральних та екологічно чистих матеріалів. Такими являються двері з використанням масиву дерева та натурального шпону в якості оздоблювального покриття, а саме шпоновані двері або двері з масиву дубу. Якісні двері з масиву коштують значно дорожче, тому шпоновані набирають все більшої популярності серед споживачів. Не менш важливими критерієм є використання екологічних клеїв та лакофарбових матеріалів виробником. Ви повинні розуміти, що якісні двері виготовляються з дорогих матеріалів та обробляються імпортними лаками та фарбами, тому вони коштують дорожче ламінованих.

Розміри. Шпоновані двері, як правило, пропонують у стандартних розмірах, а двері з масиву частіше виконують під замовлення. Якщо ви робите ремонт в квартирі старого фонду, то стандартні двері зрідка вписуються у ті проєми. У новобудовах проєми, як правило, підганяють під старі стандарти, ніхто не слідкує за тенденціями дизайну, цим самим забираючи у людей можливість встановити двері тих розмірів, які вигідно візуально збільшать приміщення та будуть яскраво виділятися на фоні інших елементів інтер’єру. Фабрика дверей «ГРАНД» виготовляє всі види дверей у нестандартних розмірах.

Звукоізоляція та теплоізоляція. Якщо для Вас ці характеристики важливі то варто звертати увагу на наявність сертифікатів відповідності у виробника. Всі двері Фабрики дверей «ГРАНД» сертифіковані, у їх складі дерев’яне наповнення, в той час як виробники дешевшого сегменту використовують паперове «сотове». Ми, також, виготовляємо звукоізоляційні і протипожежні двері, які комплектуються відкидними порогами. Чим більше скляних тафльованих елементів у виробі, тим нижчі його звукоізоляційні властивості.

Поверхня виробу. Поверхня виробів повинна бути гладкою, приємною на дотик та мати рівномірний колір по всій площині дверей. Використання імпортних лаків гарантує стійкість кольору. На відміну від більшості фабричних виробників, Фабрика дверей «ГРАНД» лакує кожне замовлення окремо, тому всі складові блоків: полотна, коробки, лиштва чи карнизи виготовляються в одному кольорі.

Поверхня якісних шпонованих дверей повинна бути твердою. Вона піддається легкій реставрації, що є перевагою таких виробів над ламінованими. Скло надійно фіксується силіконовим ущільненням чи герметиком. Штапики та перепліт повинні щільно прилягати.

Дизайн. Двері з масиву дубу особливо ефектно виглядають на моделях класичного стилю. Серед шпонованої технології Вам завжди запропонують більший вибір моделей як модернового, так і класичного стилю. Двері ТМ «ГРАНД» виконуються під замовлення, тому варіант кольору, скла, покриття, елементів декору можна змоделювати за Вашим бажанням. Великою перевагою дверей ТМ «ГРАНД» є виготовлення суцільних коробок без використання добірних планок. Глибокі коробки можна декорувати фрезеруванням чи тафлями в стилі до обраної моделі. Це не тільки додає міцності конструкції, але й декорує проєм.  Пам’ятайте, будь-які, двері виглядають ефектніше у вищих розмірах.

Підсумовуючи, двері, виготовлені у фабричних умовах з дотриманням всіх норм технології – окраса та затишок вашої оселі на багато років!

Допоможіть друзям обрати двері правильно! Зробіть репост на Facebook!

Міжкімнатні двері в кухню: «ЗА» і «ПРОТИ»

Дуже часто чуємо питання від наших клієнтів: - «Чи потрібно встановлювати двері в кухню?». Зрозуміло що є дві ...

07.03.2019 г.
Читати

Як правильно вибрати РОЗСУВНУ СИСТЕМУ?

Сучасні розсувні системи та перегородки набирають все більшої популярності серед дизайнерських інноваційних рі...

11.01.2019 г.
Читати

Всі секрети ПРИХОВАНИХ дверей

Мода на ПРИХОВАНІ двері різко увірвалась в дизайн інтер’єрів сьогодення. Вона була продиктована, як часто це б...

09.08.2018 г.
Читати

Різниця між НАТУРАЛЬНИМ ШПОНОМ та ЕКОШПОНОМ

Щоб споживач не заплутався у різних видах покриттів міжкімнатних дверей, пропонуємо розібратися чим відрізняєт...

12.07.2018 г.
Читати

Двері з колекцій Версаль та Грація тепер у шпонованій технології та доступній ціні.

ТМ «ГРАНД» постійно рухається в напрямку задоволення запитів наших клієнтів. Раніше двері з колекцій ВЕРСАЛЬ т...

02.07.2018 г.
Читати
#плінтус #міжкімнатні двері

УВАГА! ПРАВИЛЬНИЙ КОЛІР ПЛІНТУСА!

Раніше ми вже розповідали, на що потрібно звернути увагу при виборі міжкімнатних дверей щоб не припустити типо...

21.05.2018 г.
Читати
#шпоновані двері

Як доглядати за шпонованими дверима, щоб вони мали вигляд нових назавжди.

Двері покриті натуральним шпоном не є примхливими у догляді та можуть прослужити понад 20 років, милуючи око г...

27.03.2018 г.
Читати
#міжкімнатні_двері #шпоновані_двері

НАТУРАЛЬНИЙ ШПОН – кращий метод оздоблення поверхонь дерев'яних виробів.

У повсякденному житті ми все частіше чуємо слово «шпон», проте, як правило, мало хто розуміє, що собою являє ц...

09.02.2018 г.
Читати
#міжкімнатні_двері #купити_двері

Як правильно вибрати міжкімнатні двері.

На сьогоднішній день, міжкімнатні двері виконують не тільки функцію перегородки між кімнатами, але займають од...

30.12.2017 г.
Читати
#падаючий_поріг #викидний_поріг

ПАДАЮЧИЙ ПОРІГ – зручне та сучасне вирішення одвічної проблеми.

Падаючий поріг – новинка на ринку, яка ще не встигла розказати про себе багато. Падаючий поріг являє собою рух...

20.12.2017 г.
Читати