Menu Close
UA RU EN

Як правильно вибрати міжкімнатні двері фірмових салонах Гранд у Львові.

На сьогоднішній день, міжкімнатні двері виконують не тільки функцію перегородки між кімнатами, але займають одне з ключових місць в оформленні інтер’єрів. Не випадково, виробники приділяють велику увагу дизайну, оздобленню різними текстурами покриттів та комплектації найновішими новинками фурнітури.

Проте, не можна забувати про те, що купуючи міжкімнатні двері, важливо також звертати увагу на якісні характеристики виробів. На відміну від меблів, заміна неякісних дверей набагато складніший та дорожчий процес. Перед тим, як купити міжкімнатні двері, вивчіть ключові деталі.

Вибір матеріалу. Важливо, щоб міжкімнатні двері були виготовлені з натуральних та екологічно чистих матеріалів. Такими являються двері з використанням масиву дерева та натурального шпону в якості оздоблювального покриття, а саме шпоновані двері або двері з масиву дубу. Якісні двері з масиву коштують значно дорожче, тому шпоновані набирають все більшої популярності серед споживачів. Не менш важливими критерієм є використання екологічних клеїв та лакофарбових матеріалів виробником. Ви повинні розуміти, що якісні двері виготовляються з дорогих матеріалів та обробляються імпортними лаками та фарбами, тому вони коштують дорожче ламінованих.

Розміри. Шпоновані двері, як правило, пропонують у стандартних розмірах, а двері з масиву частіше виконують під замовлення. Якщо ви робите ремонт в квартирі старого фонду, то стандартні двері зрідка вписуються у ті проєми. У новобудовах проєми, як правило, підганяють під старі стандарти, ніхто не слідкує за тенденціями дизайну, цим самим забираючи у людей можливість встановити двері тих розмірів, які вигідно візуально збільшать приміщення та будуть яскраво виділятися на фоні інших елементів інтер’єру. Фабрика дверей «ГРАНД» виготовляє всі види дверей у нестандартних розмірах.

Звукоізоляція та теплоізоляція. Якщо для Вас ці характеристики важливі то варто звертати увагу на наявність сертифікатів відповідності у виробника. Всі двері Фабрики дверей «ГРАНД» сертифіковані, у їх складі дерев’яне наповнення, в той час як виробники дешевшого сегменту використовують паперове «сотове». Ми, також, виготовляємо звукоізоляційні і протипожежні двері, які комплектуються відкидними порогами. Чим більше скляних тафльованих елементів у виробі, тим нижчі його звукоізоляційні властивості.

Поверхня виробу. Поверхня виробів повинна бути гладкою, приємною на дотик та мати рівномірний колір по всій площині дверей. Використання імпортних лаків гарантує стійкість кольору. На відміну від більшості фабричних виробників, Фабрика дверей «ГРАНД» лакує кожне замовлення окремо, тому всі складові блоків: полотна, коробки, лиштва чи карнизи виготовляються в одному кольорі.

Поверхня якісних шпонованих дверей повинна бути твердою. Вона піддається легкій реставрації, що є перевагою таких виробів над ламінованими. Скло надійно фіксується силіконовим ущільненням чи герметиком. Штапики та перепліт повинні щільно прилягати.

Дизайн. Двері з масиву дубу особливо ефектно виглядають на моделях класичного стилю. Серед шпонованої технології Вам завжди запропонують більший вибір моделей як модернового, так і класичного стилю. Двері ТМ «ГРАНД» виконуються під замовлення, тому варіант кольору, скла, покриття, елементів декору можна змоделювати за Вашим бажанням. Великою перевагою дверей ТМ «ГРАНД» є виготовлення суцільних коробок без використання добірних планок. Глибокі коробки можна декорувати фрезеруванням чи тафлями в стилі до обраної моделі. Це не тільки додає міцності конструкції, але й декорує проєм.  Пам’ятайте, будь-які, двері виглядають ефектніше у вищих розмірах.

Підсумовуючи, двері, виготовлені у фабричних умовах з дотриманням всіх норм технології – окраса та затишок вашої оселі на багато років!

Допоможіть друзям обрати двері правильно! Зробіть репост на Facebook!

ЯКІСНІ ПРИХОВАНІ ДВЕРІ від ФАБРИКИ ДВЕРЕЙ «ГРАНД»

Популярність прихованих дверей продовжує зростати і ця тенденція буде продовжуватися в 2022 році. Чому дизайне...

29.10.2021 г.
Читати

КУПИТИ НАКЛАДКИ НА ВХІДНІ ДВЕРІ в ДИЗАЙНІ МІЖКІМНАТНИХ

Фабрика дверей «ГРАНД» - виробник не тільки міжкімнатних шпонованих, фарбованих дверей, прихованих...

12.11.2020 г.
Читати

ДЕРЕВ'ЯНІ СТІНОВІ ПАНЕЛІ та РЕЙКИ ТМ ГРАНД в інтер'єрі.

Мода на дизайнерські тренди мінлива, проте існують елементи інтер'єру, які будуть модні у всі часи! До таких і...

01.09.2020 г.
Читати

УВАГА! ПРИХОВАНІ ДВЕРІ в НАЯВНОСТІ на СКЛАДІ - за 345 євро

Приховані двері монтуються у 2 етапи. На початковій стадії ремонту, коли муруються стіни, монтуються приховані...

13.03.2020 г.
Читати

Для чого РОЗСУВНА СИСТЕМА – ПЕНАЛ

Для того щоб зробити інтер’єр ексклюзивним та максимально функціональним Фабрика дверей «ГРАНД» пропонує велик...

13.03.2020 г.
Читати

Сертифіковані ПРОТИПОЖЕЖНІ ДВЕРІ ТМ «ГРАНД». ДВЕРІ ДЛЯ ГОТЕЛІВ.

По будівельним стандартам в місцях загального користування, громадських приміщеннях а, також, готелях та готел...

12.02.2020 г.
Читати

Міжкімнатні двері в кухню: «ЗА» і «ПРОТИ»

Дуже часто чуємо питання від наших клієнтів: - «Чи потрібно встановлювати двері в кухню?». Зрозуміло що є дві ...

07.03.2019 г.
Читати

Як правильно КУПИТИ РОЗСУВНУ СИСТЕМУ?

Сучасні розсувні системи та перегородки набирають все більшої популярності серед дизайнерських інноваційних рі...

11.01.2019 г.
Читати

Всі секрети ПРИХОВАНИХ дверей

Мода на ПРИХОВАНІ двері різко увірвалась в дизайн інтер’єрів сьогодення. Вона була продиктована, як часто це б...

09.08.2018 г.
Читати

Різниця між НАТУРАЛЬНИМ ШПОНОМ та ЕКОШПОНОМ

Щоб споживач не заплутався у різних видах покриттів міжкімнатних дверей, пропонуємо розібратися чим відрізняєт...

12.07.2018 г.
Читати